€ 1730 euro brutto/mc

Berlin dam pracę w Niemczech bez języka dla par produkcja dań gotowych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Opublikowany: Listopad 7, 2016 6:50 am

Oferta pracy w Niemczech dla par na produkcji dań gotowych kuchni włoskiej. Ogłoszenie pochodzi z Berlina i jest skierowane do osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji dań gotowych
Lokalizacja: Berlin, Niemcy
Zarobki: 1730 euro brutto miesięcznie
Wakaty: 5

Obowiązki:

  • pracownik będzie zajmował się układaniem składników na dania oraz kontrolą ich jakości
  • zadania będą wykonywane przy taśmie produkcyjnej
  • osoba zatrudniona będzie dbała o estetyczny wygląd dań oraz ich prawidłową wagę

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie
  • dobra organizacja, samodzielność oraz kreatywność
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • samodzielność
  • pomysłowość
  • umiejętność pracy w grupie

  • atrakcyjne zarobki wypłacane w walucie euro, zawsze w terminie
  • legalną umowę
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka niemieckiego
  • umowę na 3 miesiące próbne z możliwością przedłużenia
  • zamieszkanie w pokoju jednoosobowym w cenie 300 euro lub 2 osobowym za 200 euro miesięcznie

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: „Niemcy praca na produkcji dań gotowych, Berlin″, należy przesłać mailowo z załączeniem aktualnego CV na adres podany poniżej:

  • neuearbeit@berlin.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-dla-par-na-produkcji-dan-gotowych-bez-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 755581ff4882ec1e