€ 2100-2500 euro brutto/mc

Atrakcyjna praca w Niemczech kierowca kat.B od zaraz przewóz klientów premium Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Opublikowany: Kwiecień 5, 2017 3:12 am

Pilnie zatrudnimy do pracy w Niemczech Polaków, na stanowisko kierowcy kat.B. Zatrudnienie w Stuttgarcie od zaraz dla osób z podstawową znajomością języka przy przewozie vipów luksusowymi samochodami.

Stanowisko: Kierowca kat.B
Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy
Rozpoczęcie: od zaraz
Pensja: 2100 do 2500 euro brutto miesięcznie

Obowiązki:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za realizowanie przejazdów z klientami premium
  • do dyspozycji jest nowoczesna i luksusowa flota, dostępne auta to między innymi: Mercedes S-klasy, BMW 7, Audi A8
  • konieczność dbania o samochód służbowy – uzupełnianie płynów, porządkowanie, odkurzanie, mycie samodzielnie i oddawanie na myjnie
  • utrzymywanie dobrych kontaktów z klientami

Oczekiwania:

  • przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • rzetelne wykonywanie zadań
  • kultura osobista
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • prawo jazdy kat.B od minimum 2 lat
  • możliwość pracy w elastycznych grafikach i wyjeżdżania w delegacje
  • samodzielność
  • miła aparycja
  • empatia, wysoka kultura osobista, cierpliwość

Oferujemy:

  • ubranie robocze – garnitur, koszulę, buty
  • pomoc w zorganizowaniu zamieszkania na miejscu
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • ubezpieczenie, odprowadzanie składek i dostęp do pakietu świadczeń socjalnych
  • zatrudnienie w Niemczech od zaraz
  • gruntowne przeszkolenie
  • pomoc w dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, z załączeniem CV, LM i aktualnych danych kontaktowych na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w tytule: „Przewóz klientów VIP, Stuttgart″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-kierowca-kat-b-przewoz-vipow-od-zaraz-stuttgart/

ID ogłoszenia: 41758e433f34bd95