€ 14/h brutto

Aktualna praca w Niemczech od zaraz 2018 przy sprzątaniu biur Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: sierpień 14, 2018 01:52

Aktualnie poszukujemy osoby z podstawową znajomością języka niemieckiego przy sprzątaniu biur w Hanowerze. Oferta pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz – start od sierpnia 2018.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Hanower, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 14 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • samodzielna praca polegająca na sprzątaniu powierzchni biurowej
  • pracownik będzie dbał o estetykę, podlewał kwiaty, wymieniał wodę, odkurzał, wietrzył pomieszczenia, włączał zmywarkę, opróżniał kosze itp.

Wymagania:

  • zaangażowanie, odpowiedzialność, pracowitość
  • sumienne wypełnianie zadań
  • czynne prawo jazdy kat.B plus własne auto
  • świetne zorganizowanie
  • solidność, niezawodność
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • legalną umowę zgodną z niemieckimi standardami na okres próbny
  • zatrudnienie do podjęcia od stycznia 2018
  • opcja pobierania świadczeń socjalnych
  • bardzo dobre zarobki oraz premie i dodatki
  • praca od 16 do 24 z jedną 30 minutową przerwą

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: sprzatanie-biur/08/18

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 4495b71ddf118c6d