€ 1600 euro brutto + zamieszkanie

Aktualna praca w Niemczech jako kierowca kat.B-dostawca jedzenia Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: czerwiec 26, 2016 01:10

Dam pracę w Niemczech jako dostawca jedzenia do firm i klientów indywidualnych. Zatrudnimy kierowców kat.B z podstawowym językiem niemieckim w firmie z Berlina. Zakwaterowanie zorganizowane jest bezpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Kierowca kat.B

Miasto: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 1600 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • odbiór zamówień i rozwożenie ich zgodnie z adresem zamówienia
  • przyjmowanie płatności, wydawanie reszty oraz paragonu
  • dbanie o dobre imię firmy

Oczekiwania:

  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • duża samodzielność
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych kontaktów
  • dobra orientacja w terenie
  • chęć do nauki i szybkość w zaaklimatyzowaniu się na miejscu

Zapewniamy:

  • darmowe zamieszkanie w pełni wyposażonym mieszkaniu (z pralką, lodówką, czajnikiem, suszarką, prysznicem)
  • auto służbowe klasy B – VW Polo lub Skoda Fabia
  • bony na paliwo
  • ubezpieczenie pracownicze
  • bezpłatny udział w kursie języka niemieckiego po godzinach pracy

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Oferta pracy w Niemczech dla kierowcy kat.b – DOSTAWCA JEDZENIA

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych

ID ogłoszenia: 62157647e2a06435