€ 8,50 euro brutto/h plus dodatki

Aktualna praca Niemcy od zaraz przy sprzątaniu biur i mieszkań Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: marzec 3, 2015 02:14

Firma sprzątająca z Düsseldorfu poszukuje pracowników do sprzątania biur i mieszkań prywatnych. Oferta pracy w Niemczech dla pracowników fizycznych z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątaczka – Sprzątacz

Lokalizacja: Düsseldorf

Zarobki: 8,50 euro brutto

Obowiązki:

  • Praca w biurach – obywa się po kilka godzin dzienne popołudniami. Pracownik będzie odkurzał podłogi, opróżniał kosze, wycierał kurze i przygotowywał zarówno open space, gabinety i sale konferencyjne na kolejny dzień.
  • Wcześniejsze godziny zgodnie z życzeniem osoby zatrudnionej – możliwość sprzątania w domach prywatnych. Kompleksowe sprzątanie z reguły doprowadzanie domu do porządku.

Oczekiwania:

  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • konieczne jest również doświadczenie w pracy przy sprzątaniu
  • mile widziane będą referencje i doświadczenie w pracy na terenie Niemiec
  • dobre zorganizowanie, optymizm, dokładność
  • szybkie tempo pracy
  • bezwzględna uczciwość
  • zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

  • możliwość wyboru systemu pracy – same popołudnia lub praca z dodatkowymi zleceniami w postaci sprzątania domów
  • swobodną drogę rozwoju
  • porządne warunki zatrudnienia
  • początkowo umowę na okres miesiąca z możliwością przedłużenia dla najlepszych pracowników

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: SB/04/15

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg
Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 20254f50e5c562f8

2 komentarze na “Aktualna praca Niemcy od zaraz przy sprzątaniu biur i mieszkań Düsseldorf”

  1. Jestem zainteresowana ogłoszeniem
    Jeśli jest aktualne proszę o kontakt +48721491918