€ 12,05 brutto/h + dieta + zamieszkanie

2017 praca w Niemczech na budowie jako glazurnik-kafelkarz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: grudzień 15, 2016 07:23

Poszukiwani 2 glazurnicy do pracy w Niemczech od 3 stycznia 2017 w budownictwie na ternie Hamburga. Ogłoszenie z zakwaterowaniem darmowym przy układaniu płytek – glazury i terakoty.

Stanowisko: Glazurnik – kafelkarz
Miasto: Hamburg, Niemcy
Rozpoczęcie: od 3 stycznia 2017
Zarobki: 12,05 euro brutto na godzinę pracy plus 18 euro netto diety dziennej
Liczba wakatów: 3

Opis stanowiska pracy:

  • układanie płytek oraz kafelków różnego rodzaju
  • fugowanie
  • przygotowywanie sobie podłoża oraz materiałów do pracy – usunięcie starych płytek, uprzątnięcie, wyrównanie

Oczekiwania:

  • minimum 4 lata udokumentowanego doświadczenia
  • umiejętność pracy w zespole
  • duża samodzielność i dobre zorganizowanie czasu pracy
  • przykładanie się do powierzonych prac
  • wydajność i pracowitość
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • atutem będzie możliwość przyjechania swoim samochodem

Zapewniamy:

  • pracę na podstawie umowy podpisanej bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • ubezpieczenie pracownicze oraz dostęp do świadczeń socjalnych
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • darmowe zamieszkanie
  • płatny urlop
  • podatki oraz wszelkie składki
  • opiekę koordynatorów
  • możliwość pracy na nadgodziny

Aplikacja:
Prosimy o przesyłanie zgłoszeń z aktualnym CV za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • rekrutacja@flexjob.pl z dopiskiem: GLA/0117/DE

Kontakt telefoniczny możliwy jest w dni robocze od 9 do 15 pod numerami:

  • 032 746 57 40 lub 032 746 01 46, 032 746 61 26

źródło: http://www.praca4u.net/glazurnik-id432052.html

ID ogłoszenia: 4625852074cd2e3b